Apie mus

 „Tavo Biuras“ – švietimo įstaigų aprūpinimo ir biuro paslaugų centras. Nuo 2002 metų prekiaujame IT technika (kompiuteriais, kopijavimo aparatais, projektoriais ir t.t.) Aptarnaujame švietimo įstaigas teikiame konsultavimo paslaugas.

Esame jaunas, veržlus ir profesionalus kolektyvas, einantis koja kojon su informacinių technologijų naujovėmis. Mūsų sąraše daugiau nei 200 patenkintų klientų, nes kiekvienas klientas mums yra išskirtinis. Visada stengiamės, išklausę kliento norus bei poreikius, pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų projektui.

Tapkite mūsų Klientu ir įsitikinsite mūsų įmonės pranašumais, kvalifikacija ir paslaugiais darbuotojais.Klaipėdos mieste atidaromas Biuro paslaugų centras „Tavo Biuras“. Teikiamos visos biuro paslaugos, klientai verslininkai ir studentija.
Įmonė pradeda teikti naują paslauga, spausdintuvų ir kopijuoklių eksplotacinių medžiagų atnaujinimą ir prekybą. Metų pabaigoje jau sudaryta daugiau nei 30 aptarnavimo sutarčių Klaipėdos mieste.
Dar praplečiamas įmonės paslaugų asortimentas – interneto svetainių kūrimas, konsultavimas ir dizaino darbai.
Tavo Biuras kartu su partneriais didižiuosiose Lietuvos miestuose, pradeda teikti savo paslaugas visoje Lietuvoje.
Įmonė tampa oficialiu atstovu IQ board interaktyvių produktų Lietuvoje. Tavo biuro specialistai švietimo įstaigose sumontuoja interaktyvias lentas ir multimedijos įrenginius.
Tavo Biuras švenčia 10 metų veiklos jubiliejų !
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su ambicinga IT marketingo įmone „Altijus“